סל קניות

0item(s)

אין לכם פריטים בסל הקניות

Product was successfully added to your shopping cart.

הדפסה על כובעים

קראוס שיווק ישיר – בשביל שיזכרו אתכם!

אם אתם מחפשים דרך זולה ומהירה לשווק את בית העסק או החברה שלכם, חברות רבות העוסקות ביבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות, ימליצו לכם על האפשרות הנוחה והפשוטה של הדפסה על כובעים. הדפסה על כובעים מהווה דרך יעילה לפרסום החברה שלכם, היות וכל אדם החובש אותם, הופך באופן מידי למשווק החברה באופן בלתי מודע.


כובע מודפס מתאים הן לימות הקיץ החמים והן לימות החורף הקרים, גם לילדים וגם למבוגרים. מנהלי חברה ובתי עסק הפנימו את הערך המוסף באפשרות של הדפסה על כובעים בתור אמצעי למיתוג החברה והגדלת מאגר הלקוחות, ולכן הם דואגים לספק כובעים שלוגו החברה מתנוסס עליהם לכל דורש, בהזדמנויות שונות. הכובעים מחולקים ברוב המקרים בחינם, ללא תוספת תשלום. ניתן לחלק את הכובעים הממותגים בימי עיון וכנסים המיועדים ללקוחות עתידיים, במסיבות סוף שנה לעובדי החברה הקבועים, ניתן להעניק אותם בתור מתנה לחגים ועוד.

כובעים עם לוגו מכילים הדפסה שלא מטשטשת ונמחקת עם השנים, היות ולרוב הלוגו רקום על גבי הכובע או שהוא מודפס באמצעות הדפסת משי עמידה.

 

הדפסה על כובעים – למה? כובע!


אין אדם שלא נעזר בכובע כמעט באורח קבע. הכובע הינו שימושי לאורך כל ימות השנה, אין סיכוי גדול שייזרק לפח, וניתן לחלק אותו לבני המשפחה ולקרובים, כשיוצאים לטיול משפחתי, לפיקניק או לחופשה. כיוון שהכובע נשמר בצורתו המקורית לאורך זמן, ניתן להפיץ באמצעותו מסר שיווקי לכמות גדולה של אנשים – בכל מקום אליו הולכים. מנהלי חברה רבים החלו לנקוט בשיטה חכמה: הם מחלקים את הכובעים לקרובי משפחתם, לידידים ולמכרים ואלו הולכים איתם בכל הזדמנות אפשרית. הדפסה על כובעים, אפוא, מהווה דרך יצירתית ומקורית לפרסם את העסק שלכם ולצורך מטרה זו אתם כמעט ולא צריכים להשקיע – לא כסף ולא זמן. כל שעליכם לעשות הוא לחלק את הכובע לכמות גדולה של אנשים והם כבר יעשו את העבודה בשבילכם.

נעים מאוד. אנחנו קראוס שיווק ישיר החברה המובילה בישראל ביבוא, שיווק וייצור מוצרי קידום מכירות איכותיים ויפים.

אנו נשמח להתאים עבורכם מתנה מקורית ויפה שתפעל לקידום המכירות של העסק שלכם! בין אם אתם מעוניינים במתנה לכנס עובדים, מתנה ללקוחות, מתנה למסיבות סוף שנה וימי הולדת – אצלנו תוכלו למצוא הכול ותחת קורת גג אחת!

צוות מיומן מטעמנו מעמיד לרשותכם מלאי עצום של מתנות ואביזרים, תוך הקפדה מדוקדקת על זמן אספקה מהיר ואיכות מוצר מעולה.

פנו אלינו עוד היום ונשמח לראותכם בין לקוחותינו המרוצים!