סל קניות

0item(s)

אין לכם פריטים בסל הקניות

Product was successfully added to your shopping cart.

מוצרי פרסום ומתנות

ההתפתחות הטכנולוגיה הדיגיטליות והנגישות באינטרנט, הפכו את השיווק ממערך השכנוע, למערך המבוסס על קשר דינמי בין לקוחות למשווקים. אם בעבר הלקוח היה נאמן למשווק איתו הוא עוב, והיה ללקוח קושי למצוא משווק חדש היום בלחיצה על כפתור נפתח ללקוח שלנו מגוון רחב של אופציות.
קיימות דרכים רבות לעודד ולשמור על הקשר שלך מול הלקוח, אך מוצרי פרסום ומתנות הוכחו כבר מעל לכל ספק כמוכיחים את עצמם בשטח. בניסויים שיווקים שנערכו הוכך כי קמפיין שיווקי המשולב עם מוצרי פרסום ומתנות יעיל יותר ביחס של 7 לעומת 2.
השפעות מוצרי הפרסום ומתנות הסיבות למה זה עובד: מוצרי פרסום ומתנות מעודדים את הלקוח להגיע אל נקודות המכירה. הלקוח מקבל משהו בתמורה למאמץ שהשקיע, ולחברה מזדמנת אופציה גדולה לביצוע מכירה. מוצרי פרסום ומתנות מחזקות את הנאמנות של הלקוח לחברה.
 

מוצרי פרסום ומתנות לחברות


הדמיון במספר החברות הפועלות בשוק ובמוצר אותו הם משווקות מאוד גבוהה בימינו, חלוקה של מוצרי קידום מכירות ומתנות מבדילה את החברה ממתחריה באופן אוטומטי, ומתקבעת הדעה אצל הלקוח בנוגע לאיכות המוצר והחברה. הנוכחות המתמדת של המיתוג הנמצא על גבי מוצרי פרסום נשארת למתפתחת את הלקוח , כי תמונה אחת שווה יותר מ- 1000 שיחות טלמרקטינג.
חלוקת מוצרי הפרסום ומתנות יוצרת פיתוי אצל הלקוח ועניין בחברה המעניקה לו את המתנה. בחברתנו ניתן למצוא מגוון רחב של מוצרי פרסום ומתנות, גימיקים חדשים ועיצובים מעניינים, במחירים ללא תחרות ובאיכות מעולה, בנוסף חברתנו מציעה שירות מיתוג ועיצוב על גבי מוצרי הפרסום ומתנות שנבחרו.