סל קניות

0item(s)

אין לכם פריטים בסל הקניות

Product was successfully added to your shopping cart.

מתנות לועדי עובדים

עובדים מרוצים, הם עובדים שעובדים -  וועדי עובדים נועדו על מנת ליצור גיבוש בין עובדים בצוותים או תחומים משותפים. כאשר, וועדי עובדים יכולים ליצור קידום באיכות העבודה ובמעמד העובד. ככל שוועד העובדים נותן יותר, העובדים מחזירים יותר.

חשיבות של מתנות לועדי עובדים:


ועד עובדים כולל מגוון של עובדים שעליהם הועד אחראי ואותם הוא מייצג. כאשר, יש חשיבות רבה ליצירת קשר ותחושת שייכות של העובדים לוועד ובהתאם גם למקום העבודה. ככל שיש יותר שייכות מצד העובדים, גוברת האחריות והרצון לעבוד ולפעול למען הארגון.

ישנן אמצעים שונים בהם ניתן לחזק את השייכות והערכה של העובד לוועד או ארגון מסוים. אחת הדרכים הינה להביע אכפתיות, להראות מחשבה, לשים דגש על מתן תשומת לב לעובד ובכך לחזק אותו. מומלצת בחום האפשרות של הענקת מתנות לועדי עובדים . מתנות אלו יכולות לתרום רבות לעובד והן ללא ספק מראות לו שמישהו שם בארגון, חשב ממש עליו.

 

אילו מתנות מתאימות לועדי עובדים?

ועדי עובדים ניזונים מכל מיני סוגים של מתנות. החשיבות הינה לבחור מתנה שהיא גם שימושית, גם בגדר פינוק וגם בעלת אפקט של קידום הועד על ידי שילוב של לוגו או סלוגן כלשהוא. אכן, מדובר בשיתוף פעולה אינטגרטיבי שיוצר מתנה מיוחדת עבור עובדים השייכים לוועד מסוים. בין הרעיונות הרבים הקיימים בתחום זה ניתן למצוא מוצרי טיפוח וספא, סטים מפנקים הכוללים מרכיבים כגון- מחבתות פנקייקים, ערכה ליציאה לטיול ועוד. המשותף למתנות השונות הינו היותן שימושיות ועם זאת מפנקות. זאת אומרת, לא משהו שכל אחד מרשה לעצמו להוציא כסף עבורו. אם אתם מעוניינים למצוא מתנות לועדי עובדים שהינן מומלצות במיוחד, פנו לקראוס.


קראוס שיווק ישיר בע"מ:

בחברת קראוס מעצבים ומוציאים לפועל מוצרים רבים שיכולים להתאים עבור מתנות לועדי עובדים. במקום תמצאו מתנות לבית ולמשרד, פינוקים, מתנות ספא, טכנולוגיה והייטק ועוד. קראוס היא חברה מומלצת ביותר היות שבאמצעותה תוכלו לבחור מתנה, להכניס בה מימד אישי משלכם, להיעזר בטובי המומחים לתחום ובטובי המוחות היצירתיים. כל זאת, מלווה בתודעת שירות גבוהה ויכולת להבין את צרכיו של הלקוח עוד לפניו.