סל קניות

0item(s)

אין לכם פריטים בסל הקניות

Product was successfully added to your shopping cart.

מתנות לכנסים

חלוקת מתנות לכנסים ככלי שיווקי במהלך אירוע שיווקי  

חברות רבות יוזמות אירועים, כנסים, סמינרים מקצועיים וקורסים כחלק בלתי נפרד מהתכנית ומההיערכות השיווקית. אירוע שיווקי זה עשוי להפיק תשומות כלכליות, עסקיות ושיווקיות לארגון ע"י בניית מוניטין, תדמית , מיצוב ומיתוג המשפיעים באופן עקיף על פעולת המכירות, אך גם כדי לגוון  ולהעשיר את ערוצי המכירה של הארגון. בכדי להגשים את מטרות אירוע השיווק, נהוג ורצוי לחלק לקהל היעד הפוקד את האירוע מתנות לכנסים , קהל היעד המגיע לאירוע יכול להיות מגוון, לקוחות פוטנציאלים, ספקים, משתמשים ועובדים, לקוחות ומפיצים אם זאת יש משהו משותף לכולם.
 

מטרת הפעילות השיווקית בשילוב עם הענקת מתנות לכנסים יתרונות רבים:

חלוקת מתנות במהלך הכנס תגרום ליצוב הארגון, המוצר ו/או השרות כמוביל, מקצועי . ובכך ישלים וישמש כמוצרי קידום מכירות וגם ישרת את מטרת הכנס השיווקי ואת הרגשה של הלקוח בנוגע לחברה.
חלוקה של מתנות לכנסים במהלך האירוע השיווקי מעניקה יתרונות מובהקים המסייעים לארגון להרחיב את ההזדמנויות העסקיות. והפיכת פעולת המכירה לקלה יותר. תודעה ומודעות, בעולם של מגון אפשרויות גורם לבלבול אצל קהל היעד, הפכה בשנים האחרונות להיות הדבר החשוב ביותר כעת באמצעות מתנות לכנסים תשמור ותיצור מודעות לאורך זמן למוצר ובעת הצורך של הלקוח הוא ידע לאן לפנות. השקעה באירוע, בעיצוב, בהרשמה, בפרסום, לא נשמרת לאחר שהאירוע נגמר, באמצעות חלוקת מתנות לכנסים תוודאו שהנוכחות נשארת גם אחרי.
יצירת ריגוש אצל הלקוח חשובה מאוד להשארת תחושה של עניין וליצירת חווית קניה ושירות, חלוקה של מתנות לכנסים בתוספת מיתוג ועיצוב מעניין תיצור השפעה רחבת טווח אצל הלקוח, הוספת סלוגן קליט, אתר אינטרנט, קוד QR על גבי המתנה שתחלקו בכנסים שלכם תגרה את הלקוח ותיצור תקשורת אינטראקטיבית עם הלקוח.
בחברתנו תוכלו למצוא מגוון מתנות לכנסים במחירים אטרקטיביים, שימנעו את דעיכת הרושם של האירוע השיווקי שלכם וישארו וישארו וישארו .