סל קניות

0item(s)

אין לכם פריטים בסל הקניות

Product was successfully added to your shopping cart.

מתנות ללקוחות

הדופק עולה... הצפיה... ההתרגשות... המחשבות... האדרנלין מופרש מעלה את לחץ הדם ומורגש
בכל חלקי הגוף... השמחה... הוקרת תודה.כל אלה ועוד מתרחשים כאשר מעניקים מתנה בפרט ובכלל מתנה ללקוחות.במהלך כל השנה אנו מתקשרים זה עם זה ברמה יומיומית או חודשית. שיחות טלפון אימיילים SMS. אנחנו יודעים פרטים אישיים על הלקוחות שלנו מתי ומי יוצא לחופשה איפה כמה זמן עם מי... שומעים סיפורים על הבעל הילדים החבר המשפחה.האם אנחנו עוצרים לרגע במהלך 365 אומרים תודה??? האם במהלך 52 שבועות אנחנו אומרים ללקוח שלנו כמה הוא מיוחד???
כאשר אנחנו מעניקים מתנה ללקוחות אנחנו נותנים להם הרגשה מיוחדת אנחנו אומרים להם תודה בלי מילים המתנה ללקוחות שלנו אומרת את זה בשקט. כי לפעמים יש דברים שקשה לנו להוציא בקול.
מתנות ללקוחות שלנו נותנות את ההרגשה אני מיוחד...
מתנות ללקוחות שהענקנו מסמלות שחשבו עלי מעבר...
מתנות ללקוחות מחזירות אותנו לילדותינו והתרגשות וחווייתיות.מתנות ללקוחות מספקות גם לנו הצד הנותן הרגשה מבורכת.

חשיבות המתנות ללקוחות

בעידן בו הכל פתוח נגיש ודינמי. יש חשיבות רבה לשימור הלקוח, שמירה על מודעות ולהישאר בתודעה.אבל מה בנוגע 

 
לפתיחת דלת אצל לקוחות חדשים.בזמן גיוס אצל לקוחות חדשים אנו רוצים לשדר את מהות החברה שבה אנו עובדים , את תודעת השירות המושתת בחברה, המתנות ללקוחות אומרות עלינו ללקוח הרבה יותר ממה שנכביד במילים.  המתנות ללקוחות חדשים מסמלות ומראה כמה החברה שבה אנחנו עובדים דואגת לרווחת הלקוחות שלה, מוכנה על לעשות, ראיה הלקוח במכלול החברה. העובדות מדברות בעד עצמן מתנות ללקוחות מראות כי הלקוח מקבל מידע על החברה שמספקת לו את השירות מרגיש מוערך,יחודי, חשוב. אנו בחברת קראוס נשמח להמליץ לכם על מגוון מתנות ללקוחות גדולות כקטנות עם מיתוג או לא/ המתנות ללקוחות המושלמות בשבילך נמצאות בהישג ידך.