סל קניות

0item(s)

אין לכם פריטים בסל הקניות

Product was successfully added to your shopping cart.

מתנות ממותגות

מתנות תמיד כיף לקבל ועוד איזה כיף... איזה אושר...
בימי הולדת , חגים , מההורים, מבני הזוג ( אם בחרנו בני זוג מפנקים ) מילדינו.
הפיכת מתנות למתנות ממותגות יוצרת ערך מוסף כאשר מקבל המתנה רואה בכל פעם ממי קיבל את המתנה הממותגת וגם כלפי הסביבה החיצונית של מקבל המתנה (שרוצים גם ...)
עם כך איך הופכים מתנות למתנות ממותגות עם ערך מוסף פשוט וקל אנו משתמשים בדפוס.
דפוס הוא טכנולוגיה עתיקה שמטרתה ליצור מספר עותקים זהים של חומר ויזואלי מאותו מקור.

אומנות הדפוס החלה כבר 1040, אך השתכללה והפכה לזמינה במאה ה - 15 באמצעות מהפכת הדפוס שפשיטה והובילה את עלויות הדפוס. הודות לכך בימינו אנחנו יכולים ליצור מתנות ממותגות בעלות זולה.

טכנולוגית הדפוס ממשיכה להתפתח מידי יום ביומו ואנו נתקלים בה במשך עשרות פעמים ביום, בעיתון הבוקר, בלוחיות הרישוי, בספל הקפה שלנו, בחוזים לחתימה שעל שולחננו, בעט איתה אנחנו חותמים ועוד...

כאשר אנו רוצים ליצור מתנות ממותגת עם לוגו החברה שלכם אנו משתמשים בטכנולוגיה המתאימה ביותר למוצר, לוגו ולמספר צבעי ההדפסה.
ישנן מספר צורות דפוס על מנת ליצור מתנות ממותגות נפוצות אליהם נרחיב בארבע פרקים שונים.
 

מתנות ממותגות להדפסה
 

צורות הדפוס הנפוצות להדפסה:
הדפסת משי - מיועדת בעיקר להדפסה על גבי מתנות ממותגות ישרות ( משטח ישר ) כדוגמת: חולצות, תיקים, מכתביות, קלסרים ועוד...
הדפסת פלקסוגרפיה (הדפסת טמפון ) - מיועדת להדפסה על גבי מתנות ממותגות עגולות או שנגישות לשטח ההדפסה מסובכת מעט. לדוגמא: עטים, מעמדי שולחן, מחשבונים ועוד....
הדפסה דיגיטלית - הדפסה צבעונית על נייר מיוחד והצמדתו על המתנות הממותגת. משמש בעיקר למתנות ממותגות בהירות . לדוגמא: כובע לבן עם הדפס צבעוני של תמונה.
הדפסת סובלימציה - הדפסה ישירות על המתנות הממותגת אם זאת המתנה צריכה להיות מיועדת להדפסה זו על ידי ציפוי המשטח בחומר מיוחד המאפשר הדפסה ישירות על המוצר ועמידותו לחום גבוהה.

הדפוס על גבי המתנות הממותגת הינו עמיד לאורך זמן זאת כמובן אם מקצועיים מספיק ומכירים את סוגי החומר והמוצרים.
מתנות ממותגות הופכות סתם מתנה למתנה עם ערך. מתנות ממותגות יכולות להעביר מסר להעניק הקדשה אישית ע״י תוספת של כיתוב מתחת ללוגו כל עוד זה בצבע הלוגו זה ללא עלות נוספת. ומציגות ומייצגות את החברה בשטח בנראות יומיומית כלפי חוץ.
וגם כלפי פנים אצל אותו משתמש.

נשמח ללות אתכם בבחירת המתנות הממותגות המתאימות ביותר אליכם בהתאמת צורת הדפוס המושלמת ביותר, האיכותית ביותר העמידה ביותר.
קראוס משווקת ויוצרת לכם את המתנות הממותגות ומוצרי קידום מכירות המרגשות ביותר ....