סל קניות

0item(s)

אין לכם פריטים בסל הקניות

Product was successfully added to your shopping cart.

רקמה על מגבות

רקמה על מגבות, משהו קטן שיכול לעשות שינוי גדול

אנחנו פוגשים רקמה על מגבות בהרבה מצבים. למעשה, כאשר קונים מגבות של מותג מסוים, הלוגו של המותג יהיה רקום עליהן בדרך זו או אחרת. עם זאת, אנו לא מודעים לכך גם אנו יכולים לבצע רקמה על מגבות ולהעביר בכך מסר. לפניכם הפרטים.

 

רקמה על מגבות- מתי צריך את זה?:

המגבת שלכם בבית, זו שאתם מתנגבים בה לאחר האמבטיה או שטיפת הכלים, היא מגבת שעברה תהליך ארוך של ייצור שבסופו יש סיכוי גדול שהיא קבלה רקמה המעידה על המותג שסיפק אותה עבורכם. אתם רואים את המיתוג הזה בכל יום ולא יודעים עד כמה הוא יכול להיות משמעותי. הראשונים שכנראה הבינו את זה היו בתי המלון השונים. אלו מקפידים שעל כל מגבת תהייה הטבעה של סמל המלון בדרך מסוימת ולעיתים באמצעות רקמה. בית העסק קראוס, הוא מקום בו רקמה על מגבות הופכת להיות אפשרית עבור בתי מלון שונים, מסעדות ושאר נותני שירות בתחום.אולם, בקראוס פותחים דלת גם עבור רקמה אישית משלכם.


רקמה משלכם:

אם אתם רוצים לומר למישהו שאתם אוהבים אותו, חושבים עליו ומאחלים לו את כל הטוב שבעולם, איך תעשו זאת בדרך יצירתית ומפנקת? רקמה על מגבות היא גימיק שמאפשר לכם ביצוע מעולה. אתם יכולים להפתיע את בת הזוג עם מגבת ועליה כיתוב אישי משלכם, אתם יכולים להכין לילדים שלכם מגבת לארוחת העשר בבית הספר שעליה כתוב השם שלהם, אתם יכולים לפנק את העובדים שלכם עם סט מגבות ועליו הלוגו של בית העסק ואתם יכולים להכין להורים, לחברים ולרבים אחרים מגבות רקומות עם משהו אישי משלכם. בקראוס, מזמינים אתכם להתרשם ממגוון האפשרויות הקיימות בתחום הזה.


קראוס, שיווק ישיר בע"מ:

אנו מזמינים אתכם לשבת עם הצוות המעולה שלנו. כאן, תוכלו לבחור את המגבות הרצויות לכם, הצבעים, המרקם, הכמות והסוג. באמצעות הצוות של חברת קראוס, תוכלו להחליט מה אתם רוצים שיופיע בתור רקמה על מגבות שבחרתם. תקבלו מגוון רעיונות לסוג הרקמה ולביצוע. אנו מבטיחים להיות שם עבורכם, להקשיב, לבצע וללוות.