סל קניות

0item(s)

אין לכם פריטים בסל הקניות

Product was successfully added to your shopping cart.

תיקים למחשב נייד

התיק של המחשב הנייד שלכם הוא השומר האישי שלו

בעידן הנוכחי, לרוב האנשים יש מחשבים ניידים. אלו משמשים בעבודה, בלימודים ועבור עיסוקים מתחום הפנאי. בהתאם להיות רווחים ושימושיים עד כדי כך, הם נלקחים על ידי בעליהם במשך היום למגוון מקומות. לכן, חשוב שהתיק שבו הם מאוחסנים יעניק להם הגנה נכונה.


תיקים למחשב נייד- בחירת התיק המתאים:

באותו אופן שבו התרחבה תופעת השימוש במחשבים ניידים בקרב הישראלים, התרחבה גם תופעת השימוש בתיקים הולמים. הגיוני כמובן. אולם, לא כל בעלי המחשבים משקיעים בבחירת התיק המתאים למחשב. התוצאה היא מחשבים רבים שנפגעים מדי יום לשווא. לעיתים, הפגיעה במחשבים הניידים אינה נראית לעין באופן מיידי, אולם היא מצטברת ויום אחד תגרום לכך שהמחשב שלכם כבר לא יעבוד. להלן מספר מאפיינים קריטיים עבור תיקים למחשב נייד:


ריפוד:

מומלץ מאד לבחור תיקים למחשב נייד שמצוידים בריפוד שמשמש כבולם זעזועים. לא מדובר דווקא בריפוד בעובי של שמיכת פוך. להפך, ישנם כיום סוגי בד המשמשים עבור תיקים למחשב נייד שהינם בדים שיכולים לרכך פגיעות ולהגן על המחשבים. זה דבר חשוב מאד כאשר המחשב נישא אתכם ברכב, חשוף לכל במפר של הכביש ולכל זריקה של התיק על משטח קשיח.


 

התאמת תיקים למחשב נייד ולגודל

המחשב צריך תיק שהולם את הגודל שלו. מחשב קטן בתיק המיועד למחשב גדול יכול לספוג הרבה יותר זעזועים מאשר מחשב שהתיק שמיועד עבורו מתאים לגודל שלו ומעניק לו הגנה התואמת לצרכיו. כמובן שעדיף תיק גדול וטוב למחשב קטן מאשר תיק שאינו איכותי כלל.


תא מיוחד:

מדובר בעיקר במקרים בהם המחשב נישא באמצעות תיק גב שכולל גם ספרים ושאר דברים. בתיקים כגון אלו, על המחשב הנייד להיות מאוחסן בתא נפרד ומיוחד עבורו. כך, הוא שמור יותר וחשוף פחות לדברים שנמצאים בתוך התיק ויכולים לשמש גם הם כאביזרים מסוכנים למחשב.


חברת קראוס, שיווק ישיר בע"מ, המקום לתיקים למחשבים ניידים:

חברת קראוס מספקת מוצרים רבים ללקוחות שמחפשים הן לתת משהו איכותי לעצמם והן לתת משהו איכותי לעובדים, לחברים, לבני המשפחה וכדומה. הענקת מתנה בצורת תיקים למחשב נייד יכולה להיות מוצלחת במיוחד. כאשר מדובר בחברה שלנו, התיקים עומדים בקריטריונים השונים הקיימים לאיכות ולהגנה על המחשבים. התיקים שלנו מצוינים גם בעמידות שלהם, גם במחיר הנוח שנדרש עבורם וגם במראה שלהם. למעשה, אם תפנו אלינו, תזכו בכל החבילה כולה- יופי, פונקציונאליות ואיכות. הזדרזו.